Pasaules karte

Anzio trips

Datums
11. novembris - 20. novembris, 2021
Atlikušas 6 vietas
Pēdējās vietas €860,-
Cena jauniem klientiem
€920,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens
Ilgums
10 dienas
Nakšņošana
hosteļi, namiņi, viesu nami
Izaicinājums ir
vidējs

Dodies pārgājienu piedzīvojumā Itālijā ar skaistu, mierīgu un tomēr arī izaicinošu maršrutu netālu no pašas valsts sirds - Romas. Ieplānotais maršruts nav atrodams ne internetā, ne arī marķēts, bet tieši tāpēc tas ir īpašs, jo, balstoties uz PostNos komandas pieredzi, Tev tiks sniegta unikāla iespēja izbaudīt šo maršrutu. Mēs paviesosimies gan dabas parkā, gan iešmauksim neapsargātā militārā bāzē. Mēs kāpsim mazos, bet stāvos kalnos un laiskosimies baltu smilšu pludmalēs. Mēs soļosim cauri pilsētiņām un ciematiem un visbeidzot, protams, viesosimies Romā. Pārgājiens aizņems pusi no piedzīvojuma, bet atlikušo laiku mēs veltīsim Neapolei, Pompejai un  Romai. Pa ceļam starp pilsētām veltīsim laiku īpašu, autentisku ciematiņu apmeklēšanai .

Transports. Turp avio un transfērs no lidostas uz pārgājiena sākuma punktu. Uz vietas izmantosim gan sabiedrisko transportu, gan arī transfērus. Atpakaļ uz Latviju viss apgrieztā secībā.

Dzīvošana. Naktis pārlaidīsim dažāda līmeņa mitekļos. Sākot no īstiem ceļinieku hosteļiem ar desmit divstāvīgam gultām vienā telpā un beidzot ar omulīgiem numuriņiem un viesu namiem, guļvietas sadalot uz vietas.

Ēšana. Brokastis mēs saņemam bonusā savām naktsmītnēm vai arī par to izejvielām parūpēsies PostNos, savukārt pusdienas un vakariņas pēc pašu ieskatiem. Varēsim uz ātru roku tās uzkost pie veikaliem vai baudīt lēnas maltītes krogos. Cenas veikalos kā Latvijā, bet ēstūžos jārēķinās ar 10 - 20 EUR par ēdienreizi.

Distances. Lai arī piedzīvojums ir salīdzinoši vienkāršs, jo nav jānes līdzi pilns ekipējuma komplekts, tomēr tas nekādā ziņa nav viegls. Piesakoties, Tev jābūt pārliecinātam, ka vari pieveikt paredzamo distanci. Mazākā paredzamā distance 22 km, bet lielākā 30 km. Pārsvarā dienas norma būs ap 25 km. Pavadošā transporta pārgājienā mums nebūs. Dosimies ceļinieka cienīgā ceļā, nesot visu nepieciešamo līdzi, un ejot no punkta uz punktu, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem.

Ekipējums. Līdzi rokas bagāžai atbilstoša izmēru mugursoma ar visu nepieciešamo nedēļai. Būs iespēja pārliecināties par to, cik cilvēkam patiesībā maz vajag. Optimālais somas svars ir 10% no paša nesēja svara. Ar tādu saukli arī jāķeras klāt somas pakošanai.

Iekļauts

  • Avio biļetes Rīga - Roma - Rīga,
  • Transporta izmaksas uz vietas, izņemot brīvās gribas dienu Romā,
  • Nakšņošana hosteļos, apartamentos, viesu namos, bungalo un viesnīcās visa piedzīvojuma laikā,
  • Brokastis visa piedzīvojuma laikā,
  • Izplānots un sagatavots maršruts,
  • Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu, un atlaides vienā no labākajiem Latvijas outdoor veikaliem,
  • Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās

Nav iekļauts

  • Naudas līdzekļi apskates objektiem (pēc individuāliem ieskatiem).
  • Pārtika un citi sev vien zināmi izdevumi.
  • Izcila ceļojuma apdrošināšana

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc