Pasaules karte

Balkānu nacionālie parki

Datums
10. jūlijs - 25. jūlijs, 2021
Cena atkārtotiem klientiem
€800,-
Cena jauniem klientiem
€860,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens, roadtrips
Ilgums
16 dienas
Nakšņošana
viesu nami, hosteļi
Izaicinājums ir
vidējs

Tavs vasaras piedzīvojums ir šeit! Četras Balkānu valstis - trīs nacionālie parki, kuros baudīt pilsētu vakara rosību, kāpt kalnos un airēt laivu, apciemot Ledus alas un noslēpumainus egļu mežus. Dosimies gan īstā trekingā, gan laiskās pastaigās gar gleznainiem ezeriem, bet, pēc kārtīgām fiziskām aktivitātēm, veltīsim dienu atpūtai pie Adrijas jūras. Apciemosim Serbiju, Melnkalni, Horvātiju kā arī  Bosniju un Hercegovinu. Šis būs krāšņs piedzīvojums, jo viena ceļojuma ietvaros paviesosimies veselu četru valstu ievērojamākajās dabas un atpūtas vietās un kopumā ceļojuma divās nedēļās pieveiksim ar auto ap 6000 km. Piedzīvojums šoreiz būs piemērots arī tiem, kas vēl šaubās par savām spējām kalnu trekingā, jo katru dienu tiks piedāvāts atsevišķs maršruts, kas dos iespēju kādu dienu arī izlaist, lai veltītu atpūtai. Tomēr šo braucienu nekādā ziņā nevar uzskatīt par vieglu un komfortablu, jo pats lielākais pārbaudījums būs ceļā pavadītās stundas. 

Transports– 9 vietīgs mikriņš, nogurdinoši un gari pārbraucieni. 
Pārgājiens - dienas piedzīvojumos dosimies ar vieglajām dienas somām, jo katru nakti atgriezīsimies mūsu naktsmājās.
Laika apstākļi - būs karsti.
Nakšņošana - viesnīcas, hosteļi, moteļi un īrēti namiņi. Gultas vietas un numuriņi tiks sadalīti uz vietas. Nakšņosim gan divstāvīgās gultas, gan numuriņos ar divguļamajam ložām, gan apartamentos ar dīvāniņiem. Naktsmājas ir pakārtotas atrašanās vietai nevis komforta līmenim. 
Pārtika- Dažas no dienām brokastis būs nodrošinātas no naktsmājām, bet par pārējām ēdienreizēm būs vien jāparūpējas pašiem. 
Ekipējums - speciālais kalnu ekipējums nav nepieciešams. Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jānes lieks svars - dienas mugursomu ar aptieciņu, ūdens pudeli, kādu lieku apģērba gabalu un citus niekus.

Iekļauts

  • Brauciens ar 9 vietīgu  mikroautobusu  Rīga – Adrijas jūra - Rīga.
  • Naktsmājas piedzīvojuma laikā: viesnīcas, hosteļi, apartamenti, divstāvu gultas, divguļamās gultas, dīvāniņi un matracīši.
  • Maksas ceļi, stāvvietas un citi ar auto saistītie izdevumi.
  • Brokastis reizēs, kad tās seko naktsmājām.
  • Izstrādāts brauciena maršruts un sagatavoti pārgājienu maršruti.
  • Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no labākajiem outdoor lietu veikaliem Rīgā.
  • Ceļojuma apdrošināšana.
  • Piedzīvojuma vadītāja nepārtrauktu klātesamību.

Nav iekļauts

  • Personīgiem naudas līdzekļiem ēdienreizēm, ieejas biļetēm apskates objektos pēc saviem ieskatiem un citiem sev vien zināmiem pirkumiem;
  • Pārgājiena ekipējumu

Ņem vērā!

Nakšņošana, kā jau īstiem dēkaiņiem, sadalot guļvietas uz vietas. Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: derīga LR pilsoņa pase vai ID karte. Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes, tomēr papildus apdrošināšanai un drošībai lnoderēs Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK). Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc