Pasaules karte

GR20 Korsikā

Datums
3. jūnijs - 19. jūnijs, 2022
Cena atkārtotiem klientiem
€930,-
Cena jauniem klientiem
€980,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
trekings
Ilgums
17 dienas
Nakšņošana
teltis, hosteļi
Dalībnieku vecums
18+
Izaicinājums ir
grūts

Viens no krāšņākajiem un grūtākajiem pārgājieniem Eiropā gaida Tevi! Spēku samērs šādā piedzīvojumā ir relatīvs, tomēr ir dienas, kad pat pieredzējuši dalībnieki atdzīs GR20 izaicinājumu. Pārgājienu trase, kas vijas kalnu virsotnēs Korsikas salā un ir vairāk kā 200 km gara, tiek ierindota kā viena no skaistākajām trasēm pasaulē. Tā ir slavena ar krāšņiem skatiem, galvu reibinošām virsotnēm un ievērojamo grūtības pakāpi. Lai arī tās veikšanai nav nepieciešams speciāls kalnu inventārs, tomēr tur būs daudz ķēžu posmu, šauru taku un pat bezceļu starp klints bluķiem. Tradicionāli trase tiek iedalīta 15 pārgājiena dienās ar kāpumiem līdz pat 1300 m dienā. Mēs, taupot savas dārgās atvaļinājuma dienas, to centīsimies pieveikt 12 dienās. Draugi! Dodaties uz sporta zāli, veicat ik dienas 100 pietupienus, skrienat krosiņus un trenkājat sevi visos iespējamajos veidos. Tad, kad saprotat, ka esat gatavi - piesakāties. Jo mēs dodamies pārbaudīt savus fiziskos un garīgos spēkus, sākot jau ar brīdi, kad iesēžamies busiņā Rīgā. Tā būs katra mūsu individuālā cīņa ar saviem dēmoniem un spēku robežām.

Iekļauts

 • Brauciens ar mikroautobusu Rīga - Korsika - Rīga (5200 km).
 • Prāmja biļetes uz Korsiku un atpakaļ uz cietzemi.
 • Apmaksātu telts vietu kempingos.
 • Pēdējās dienas naktsmājas Koriskā.
 • Transporta pakalpojumi Korsikā.
 • Iespēju izmantot atbalsta busiņa pakalpojumus.
 • Pārgājiena laikā divas askētiskas ēdienreizes dienā.
 • Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no labākajiem outdoor lietu veikaliem Rīgā.
 • Ceļojuma apdrošināšana

Nav iekļauts

 • Pārtikas krājumiem brokastīm pārgājiena laikā un ēdienreizēm ceļā uz Korsiku.
 • Naudas līdzekļus uzdzīvei pa ceļam uz Korsiku, pārgājiena laikā un mājupceļā.
 • Atbilstošu ekipējumu un apģērbu

Ņem vērā!

Brauciens ar mikroautobusu - vismaz 36 h garš. Pēc tam vēl prāmis uz Korsiku un nokļūšana trases sākumpunktā. Avio - saskaņojot to ar PostNos ir iespējams vienoties par pievienošanos grupai jau Korsikā vai Itālijā. Pārgājiens - celšanās 6 no rīta, ceļā tiks pavadītas vismaz 6 līdz pat vienu dienu 12 stundas. Kāpumi no dažiem simtiem metru līdz pat pusotram kilometram. Obligāta pieredze trekingā pa kalniem, pašam nesot savu iedzīvi, lai dalībniekam ikdienas slodze nebūtu nekāds pārsteigums. Laika apstākļi - Ceram uz mazākām ceļinieku masām kā vasaras vidū, bet līdz ar to jārēķinās arī ar daudzveidīgākiem laika apstākļiem. Karstas dienas, aukstas naktis un neprognozējamas lietus šaltis. Jābūt gatavam uz visiem iespējamajiem laika apstākļiem. Nakšņošana - mitināsimies trasē ierīkotās atpūtas vietās - kempingos. Rēķināties, ka gulēt nāksies teltī. Naktsmājas mūs lutinās ar iespēju pagatavot ēdienu, dzeramo ūdeni, pārsvarā aukstām dušām, sausām un parastām tualetēm, un jautriem vakariem. Pēdējās nakts, ja iekļaujamies 12 pārgājiena dienās, dzīvojam viesnīciņā kādā no salas piejūras ciematiņiem. Pārtika - pārgājiena dienās kopīgi pagatavojamās pusdienas un vakariņās ir iekļautas cenā, bet par brokastīm katrs parūpējas pats. Var nest līdzi vai našķēties uz vietas kempinga veikaliņos. Ekipējums - speciālais kalnu ekipējums nav nepieciešams. Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jāstiepj lieks svars. Ņemot vērā, ka pasākums nav domāts absolūtam iesācējam, tad līdzi ņemamo lietu sarakstu katrs būs spējīgs izanalizēt pats. Tas, kam līdzi jābūt obligāti: guļammaiss, paklājiņš, atbilstošs apģērbs, ūdens konteiners (pudele, sistēma utt.), savukārt busiņā droši varēs samest iekšā visu, ko vien kārojas, lai justos ērti un omulīgi turpceļā un mājupceļā.

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Praktiska informācija

Droši. Lielākā daļa mūsu klientu brauc kā solo braucēji. Šī ir burvīga iespēja iepazīties ar cilvēkiem un iegūt jaunus draugus.
Nē, cena nemainās. Ja brauksi viens, Tev nevajadzēs neko papildus piemaksāt.
Mēs palīdzēsim ar vajadzīgo - ieteiksim kur un ko labāk iegādāties, kā arī iedosim atlaides outdoor veikalos, vai piedāvāsim ekipējumu par labām cenām uz īri.
Parasti apmaksa tiek veikta divos maksājumos, bet pēc iepriekšējas norunas to var sadalīt arī vairākos.
Jā, mēs nosūtīsim Tev ieteicamo reisu sarakstu.
Saņemot Tavus personas datus (Vārds, Uzvārds, Personas kods, Adrese, Telefona numurs, Epasts), mēs sagatavosim līgumu un rēķinu par ceļojumu.Rēķina apmaksa apstiprina līguma noteikumus.
Jā, aptuveni mēnesi pirms ceļojuma.
Šim braucienam apdrošināšanas polise ir iekļauta.

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc