PĀRGĀJIENS: ITĀLIJAS PĒRLE - 11. – 18.09.2018
1/19
APRAKSTS
La Cinque Terre ar saviem krāšņajiem Itālijas piekrastes ciematiņiem ceļvežos tiek izcelta kā viena no skaistākajām vietām Itālijā. Šeit nudien negribas steigties, tikai – baudīt un baudīt!
 
To arī aicinām darīt. Dodamies ar mugursomām uz La Cinque Terre un iepazīstamies ar romantiskajiem ciematiņiem, kas jūras un kalnu ieskauti vislabāk apskatāmi, ejot kājām. Uzkāpjam stipri virs ciematiem, no kurienes paveras elpu aizraujoši skati uz jūru un zaļajiem mežiem. Nokāpjam pa simtiem pakāpienu līdz jūrai, kurā arī  varēsim peldēties, jo ūdens temperatūrai vajadzētu būt siltākai nekā Baltijas jūrā vasarā.
 
Tā kā ciemati ir kalnu un jūras norobežoti no pārējās pasaules, gadsimtiem ilgi pārgājiena taciņas bija vienīgais veids kā pārvietoties starp ciemiem pa sauszemi. Tagad līdz pat septembrim šī ir populāra tūristu apskates vieta, tāpēc braucam sezonas noslēgumā, kad tūrisma sezona jau beigusies un varam netraucēti izbaudīt Itālijas pērli – La Cinque Terre, ejot cauri saules pielietajiem olīvkoku birzīm un vīnogulājiem.
 
Apskates vērta ir arī Dorias pils, kas kopā ar La Cinque Terre iekļauta UNESCO mantojumā, un Palmaria saliņa, uz kuras nokļūsim ar kuģīti un izbaudīsim skatus, uzkāpjot salas augstākajā punktā.
 
Šis pārgājiens ir piemērots tiem, kam gribas baudīt, patīk staigāt un kam komforts nav dzīvē pats svarīgākais. Arī tiem aktīvajiem, kam patīk sevi izaicināt, šeit ir, kur izpausties. Gulēsim gan viesu namos, gan daudzzvaigžņu hotelī jeb līdzi paņemtās teltiņās.
 
Mums atliks laika arī apskatīt Milānu un Bergamo. 

Brauciens kopā ar Baiba Ābelniece.

Vietu skaits ir ierobežots!
 
IZMAKSAS
Ceļojuma cena 499 eiro.
Rezervē vietu braucienā tikai par 199,- eiro!
CENĀ IEKĻAUTS:
Ekspedīcijas izplānošana un palīdzība gatavojoties
Lidojums
Transports Itālijā
Naktsmītnes
Ceļojuma apdrošināšana
Piedzīvojuma iemūžināšana video
Palīdzība ekipējuma izvēlē
Atlaide divos lielākajos "outdoor" veikalos Latvijā!
Noderīgas dāvanas no Postnos

 
CENĀ NAV IEKĻAUTS:
Ēšana;
Personīgie tēriņi.

Lai pieteiktos vai uzzinātu vairāk, raksti baiba@postnos.com vai zvani: 26624221.

Vai esi gatavs PIEVIENOTIES?

€499

8
DIENAS
11/09/18-18/09/18
ITĀLIJAS  PĀRGĀJIENS:

Vai esi gatavs PIEVIENOTIES?

  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black

© 2017 by POSTNOS.

Riga, Latvia

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon