Pasaules karte

Latvijas Izaicinājums

Datums
15. aprīlis - 12. septembris, 2020
Cena atkārtotiem klientiem
€25,-
Cena jauniem klientiem
€25,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
Pārgājiens
Ilgums
151 diena
Katra pārgājiena garums no 20-35 km (6 -10 h) (apļveida)
Izaicinājums ir
grūts

Mūsu mīļā Tēvu zeme Latvija, ar tās miera pilnajiem mežiem, mistiskajiem purviem, smaržīgajām pļavām, krāšņajām upēm, no Baltijas jūras Kurzemes piekrastes līdz Latgales zilajiem ezariem, no Vidzemes augstajiem pauguriem līdz Zemgales nebeidzamajiem līdzenumiem.
Mūsu komanda ir sagatavojusi vienreizēju Latvijas Izaicinājumu, kura laikā dosim Tev iespēju
iepazīt visu valsti, dodoties 12 unikālu pārgājienu sērijā. Katrā posmā būs jāatrod mūsu atstātās zīmes, ar kuru palīdzību varēsi atvērt nākamo pārgājiena posmu.
Un tā visa pavasara un vasaras garumā - apceļosi skaisto Latviju, lai fināla posmu aizvadītu Tūrisma Salidojumā Ērgļos, 12. septembrī.
Pārgājienu sērijā varēsi doties jebkurā sev ērtā dienā, viens vai ar draugu, viss, kas Tev būs nepieciešams, piemērots apģērbs un mobilais telefons.
Lai padarītu pārgājienu sēriju vēl aizraujošāku, mēs 3 dalībniekiem 2021. gada sezonā uzdāvināsim vienu no trim Postnos Izaicinājumiem!
Pabeidzot 6. posmu - Ceļojums uz Gruziju
Pabeidzot 9. posmu - Ceļojums uz Izraēlu
Pabeidzot 12. posmu - Ceļojums uz Azoru salām

Dalības maksa 25 Eur ir par 1 pieaugušo un visiem posmiem, bērniem līdz 18 gadu vecumam pieaugušā pavadībā dalība ir bez maksas.

Pieteikties Latvijas Izaicinājumam var līdz 01.09.2020.

Lai mazinātu iespēju satikt citu dalībnieku, izveidosim reģistrācijas formu, kurā atzīmēsi cikos plāno sākt gājienu, vairāk par drošības noteikumiem valstī: ej.uz/distancesanas
1111-01.jpgkarte-ar-posmiem3-01.jpg

Iekļauts

  • Reģistrācijas maksa Latvijas Izaicinājumā
  • Pārgājiena maršutu izplānošana
  • Iespēja laimēt vienu no trim ceļojumiem
  • 2 Eur ziedojums trūcīgajām ģimenēm
  • Atlaide veikalā Ceļotājs - "25%"
  • Noderīga dāvana no Postnos, beidzot visus 12 posmus.

Nav iekļauts

  • Personīgie tēriņi

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā! © Visas tiesības paturētas.

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Valdis

Valdis Vītoliņš ir kaislīgs pasaules apceļotājs, pārgājienu entuziasts un Postnos līdzīpašnieks.

Ir jautājumi?
Sameklē Valdi arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc