Pasaules karte

Pārgājiens ar slēpēm Somijā

Datums
26. februāris - 5. marts, 2022
Cena atkārtotiem klientiem
€570,-
Cena jauniem klientiem
€620,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens ar slēpēm
Ilgums
8 dienas
Nakšņošana
meža namiņi
Dalībnieku vecums
18+
Izaicinājums ir
grūts

Jau ceturto gadu dosimies vairāku dienu pārgājienā ar slēpēm aptuveni 250 km aiz polārā loka Somijas ziemeļos. Urho Kekkonen Nacionālais parks ar pamatīgu spelgoni un milzu sniega kupenām sirsnīgi uzņems mūs - pēc īstas ziemas izslāpušos. Brauksim izbaudīt ziemas skarbumu, skaistumu un mieru, dodoties ar slēpēm no viena meža namiņa uz nākamo, un tā četras dienas no vietas pieveicot vidēji dienā 20 km. Visu nepieciešamo ekipējumu stiepsim līdzi un iejutīsimies īstu ziemeļu ceļinieku ādā. Vakaros sildoties pie uguns, kas omulīgi sprēgās krāsniņā, baudīsim atpūtu pēc nogurdinošajām dienas izpriecām, un domubiedru kompānijā vakarēsim.


26.02. Plkst. 2.00 izbraucam no Rīgas centra, lai jau 7.30 dotos ar prāmi uz Helsinkiem. Dienu pavadām ceļā, jo jāpieveic vairāk kā 800 km. Vēlu vakarā apmetamies uz nakti nelielā namiņā un atpūšamies pirms sākušies īstie piedzīvojumi.
27.02. - no rīta pieveicam atlikušos 300 km līdz Urho Kekkonen Nacionālajam parkam, sakārtojam ekipējumu un dodamies dabā uz piecām dienām. Nakšņojam spartiski iekārtotos meža namiņos un baudām dabu un ziemu.
03.03. atgriežamies civilizācijā un izbaudām neliela viesu nama labumus. Karstas dušas, saunu, mīkstas gultas un gardas vakariņas.
04.03. Agri no rīta dodamies mājupceļā, lai ap 19.00 uzspētu Helsinkos un prāmi.  Naktī uz  sestdienu 05.03 esam Rīgā.

Transports - mikroautobuss ar kuru nāksies draudzēties ļoti ilgi.
Dzīvošana - kotedžas pa ceļam uz Urho Kekkonen . Mājvieta atgriežoties civilizācijā pēc pārgājiena un meža namiņi pārgājiena laikā.
Pārtika - mēs parūpēsimies par kopīgām brokastīm, pusdienām un vakariņām. Ēdienreizes būs askētiskas un jānes pašiem savās somās, bet tomēr vēderiem nebūs jārūc.
Ekipējums - pieredzes bagātie zinās paši, bet tiem, kuriem tas būs nepieciešams, sniegsim atsevišķas konsultācijas un palīdzēsim ar to iegādi vai nomu.

Iekļauts

  • Brauciens ar mikroautobusu Rīga - Urho Kekkonen - Rīga.
  • Prāmja biļetes Tallina - Helsinki - Tallina.
  • Nakšņošana piedzīvojuma laikā tranzīta kotedžās, viesu namā un meža namiņos.
  • Brokastu, pusdienu un vakariņu izejvielas pārgājienā laikā.
  • Brokastis un vakariņas kotedžās pa ceļam.

Nav iekļauts

  • Atbilstošu apģērbu un ekipējumu, tai skaitā slēpēm.
  • Ēšanas reizēm tieši braukšanas laikā.
  • Kārumiem ar ko palutināt sevi pārgājiena laikā.
  • Labu ceļojuma apdrošināšanu.

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc