Pasaules karte

Pārgājiens The High Coast Trail

Datums
11. septembris - 20. septembris, 2020
Cena atkārtotiem klientiem
€490,-
Cena jauniem klientiem
€530,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens
Ilgums
10 dienas
Nakšņošana
teltis un meža namiņi
Izaicinājums ir
vidējs

Zviedrijai raksturīgi meži, noslēpumainas pludmales, iespaidīgas ainavas no piekrastes kalniem, ceļi un meža taciņas, ciematiņi un Skuleskogen Nacionālais parks. Dosimies 130 km garā un 6 dienas ilgā pārgājienā, izmantojot ērti iekārtotu pārgājienu taku “High Coast Trail”, kas sākas no divu māju miestiņa Hornöberget un beidzas pilsētiņā Örnsköldsvik. Nosaukums jau daudz ko izsaka. Pārgājiens vīsies netālu no Baltijas jūras, un ainavas, kuras mums ik pa laikam pavērsies, būs apbrīna vērtas.

Šīs piedzīvojumus nekādā ziņā nav ierindojams zvērīgu izaicinājumu sarakstā. Tomēr tas spēj sagādāt pārbaudījumu tiem, kas dosies šādā piedzīvojumā pirmo reizi un gandarījumu jau pieredzējušiem pārgājienu dalībniekiem. Nakšņosim teltīs un meža namiņos, kuri negantos laika apstākļos varēs nodrošināt ar siltumu un sausu, bet cietu lāvas guļvietu. Visu savu iedzīvi nesīsim līdzi, un tomēr mums būs arī neliela papildus drošība, jo kā minums katru otro dienu mūs apciemos atbalsta grupas busiņš ar svaigiem pārtikas krājumiem.

Iekļauts

  • Brauciens ar 9 vietīgu mikroautobusu Stokholma - Hornöberget - Stokholma.
  • Prāmja biļetes Rīga - Stokholma- Rīga (B klases kajīte bez loga).
  • Brokastu, pusdienu un vakariņu izejvielas pārgājienā laikā.
  • Atbalsta busiņa serviss. Nevajadzīgo mantu pārvešana, Kārumu pasūtīšana un evakuācijas iespējas.
  • Teicamas atlaides Ceļotājs.com.

Nav iekļauts

  • Ēšanas reizēm uz prāmja.
  • Kārumiem ar ko palutināt sevi pārgājiena laikā.
  • Labu ceļojuma apdrošināšanu.

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc