Pasaules karte

Pārgājiens Ukrainas Karpatos

Datums
11. jūnijs - 18. jūnijs, 2022
Cena atkārtotiem klientiem
€450,-
Cena jauniem klientiem
€490,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens kalnos
Ilgums
9 dienas
Nakšņošana
teltīs
Izaicinājums ir
vidējs

Piedzīvojums ar pēcgaršu. Daudziem no mums tas būs ne tikai ceļojums telpā, bet arī laikā. Dosimies iepazīties ar Ukrainas slaveno pilsētu Ļvovu, lauku un kalnu ciematiņiem, kā arī veldzēties 5 dienu skaistā pārgājienā Karpatu kalnos. Šis būs vienkāršs, mierīgs piedzīvojums, jo būsim mobili braucot ar saviem busiņiem un ik pa laikam piestāsim ciematiņos, lai noķertu vietējo kolorītu. Kalnu pārgājiens nebūs tehniski sarežģīts, bet laba fiziskā forma, protams, ka būs noderīga, jo paviesosimies arī vismaz 2000 m augstumā. 

Brauciens ar mikroautobusu - nogurdinošs un tomēr nepieciešams.
Pārgājiens - celšanās plkst. 7:00 no rīta, ceļā tiks pavadītas vismaz 8 stundas. Kāpumi no dažiem simtiem metru līdz 1000m. Pieredze trekingā nav nepieciešama, bet laba fiziskā sagatavotība noderēs.
Laika apstākļi - karstas dienas, aukstas naktis un neprognozējamas lietus šaltis. Jābūt gatavam uz visiem iespējamajiem laika apstākļiem.
Nakšņošana – Turpceļā nakts hostelī. Pārgājiena laikā teltīs, savukārt pēc pārgājiena vienu nakti laiskojamies hostelī ciematiņā un otru viesnīcā Ļvovā.
Pārtika - pārgājiena dienās kopīgi pagatavojamās maltītes ir iekļautas cenā, bet brauciena laikā par ēdienreizēm katrs rūpējas pats.
Ekipējums - speciālais kalnu ekipējums nav nepieciešams. Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jāstiepj lieks svars. Tas, kam līdzi jābūt obligāti: guļammaiss, paklājiņš, atbilstošs apģērbs, ūdens konteiners (pudele, sistēma un tml.), savukārt busiņā droši varēs samest iekšā visu, ko vien kārojās, lai justos ērti un omulīgi turpceļā un mājupceļā.

Iekļauts

  • Brauciens ar mikroautobusiem Rīga - Karpati - Rīga.
  • Naktsmājas viesnīcās pēc pārgājiena.
  • Maksas ceļi, stāvvietas un citi ar auto saistītie izdevumi.
  • Ēdienreizes pārgājiena laikā.
  • Piedzīvojuma vadītāja nepārtraukta klātesamība.
  • Izplānots un sagatavots maršruts.
  • Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu.

Nav iekļauts

  • Labu ceļojuma apdrošināšanu.
  • Personīgiem naudas līdzekļiem ēdienreizēm, ieejas biļetēm apskates objektos pēc saviem ieskatiem un citiem sev vien zināmiem prieciņa pirkumiem.
  • Pārgājiena ekipējumu.

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc