Pasaules karte

Piedzīvojumi Sicīlijā

Datums
19. marts - 26. marts, 2022
Cena atkārtotiem klientiem
€850,-
Cena jauniem klientiem
€880,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
roadtrips un pārgājieni
Ilgums
8 dienas
Nakšņošana
hosteļi, apartamenti, viesnīcas
Izaicinājums ir
viegls

Intensīvs piedzīvojums Sicīlijā. Mēs kā izbadējušies piedzīvojumu orkāni pārtrauksimies pāri Sicīlijai, uzsūcot sevī šis saules pielietās salas dabu, vēsturi un kultūru. Protams, mēs nespēsim izbaudīt visu, bet mēģināsim atlikt savos atmiņu plauktos maksimumu, ko spēsim iegūt. Astoņās piedzīvojuma dienās joņosim roadtripā, apmeklēsim slavenas vietas, dosimies interesantos un krāšņos pārgājienos kalnos un dabas rezervātos, viesosimies pilsētiņās, apburošos ciematiņos un, protams, pagozēsimies saulītē fantastiskajās pludmalēs. Etna, Palermo, Trapāni, Katānija, neskaitāmi nacionālie parki un pludmales. Piedzīvojums, kuru Tu patiesi būsi pelnījis pēc garās ziemas. Ņem vērā, ka kā jau patiesu piedzīvojumu, šo nevar ierindot komforta braucienu kategorijā, un tieši tādēļ - pievienojies!

Iekļauts

  • Avio biļetes Rīga - Polermo – Rīga.
  • Auto īre un visi ar tiem saistītie izdevumi uz vietas.
  • Brokastis piedzīvojuma laikā.
  • Nakšņošana hosteļos un viesnīcās visa piedzīvojuma laikā.
  • Izplānots un sagatavots maršruts.
  • Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu un Teicamas atlaides veikalā “Ceļotājs”.
  • Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.

Nav iekļauts

  • Pusdienas un vakariņas
  • Apskates objektu izmaksas
  • Sevis lutināšana

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc