Pasaules karte

Roadtrip Itālija.

Datums
4. decembris - 12. decembris, 2021
Cena atkārtotiem klientiem
€780,-
Cena jauniem klientiem
€820,-
Pasaules karte

Ieskats

Ilgums
9 dienas
Nakšņošana
Hosteli, hoteļi, viesu nami.
Izaicinājums ir
viegls

Pēc pamatīgajiem sezonas pārgājienu piedzīvojumiem gribas pastiept rudeni garāku un dodoties piedzīvojumā ar auto. Piedzīvojums īstiem “Roadtripu”  cienītājiem.  Itālijas slavenāko pilsētu apciemošana, baudot skatus aiz auto loga, metoties kalnu takās, laiskojoties pilsētu centrālajos laukumos, vai joņojot milzīgā ātrumā no viena apskates objekta uz citu. Piedzīvojuma plāns sastādīts kā salda ogu zapte, mēģinot aptvert maksimāli daudz no šis fantastiskās valsts. Zinātāji atkal varēs ievilkt nāsis Apenīnu kalnu ciematiņu gaisu vai apcerīgi paplikšķināt ar basu pēdu gan Adrijas, gan Tirēnu jūrā, bet tie, kas dosies uz Itāliju pirmo reizi, būs saslimuši uz mūžu ar šo valsti, jo ceļojuma iespaidi kā aptrakuši zirgi būs netverami, aiztraukušies garām nieka 9 dienās. Papildus slavenajiem tūrisma objektiem, mēs izbrauksim pa kalnu takām, kur parasti neviens, izņemot vietējos zemniekus, nedodas. Mēs uzēdīsim kolosālos aristočīnī kādā no kalnu ēstūzīšiem, uzkožot tiem pa virsu vietējo sieru. No kalnu kores mēs vērosim kā vakars pārņem Romu, kur to pašu darījis slavenais karavadonis Hanibāls. Un kā tad bez vīna baudīšanas Sorento, pie reizes uzdziedot “Vēstules no Sorento”.

Piedzīvojuma ritms būs intensīvs. Agri celsimies, daudz brauksim, daudz soļosim un vēlu liksimies gulēt. Dzīvosim 1 līdz 3 zvaigžņu viesnīciņās un apartamentos ar dažādiem gultu un numuriņu miksiem. Mēs būsim gatavi pielāgoties laika apstākļiem vai negaidītiem piedzīvojuma pavērsieniem. Mēs nedzersim vīnu vairāk kā ūdeni un nesmādēsim itāļu klasiskās brokastis. Mēs būsim aktīvi, zinātkāri, nenogurdināmi un dzīves apmierināti. Mēs baudīsim ielu picas, uzkodīsim uz ātru roku “tabačērijās” un dažreiz apbalvosim sevi ar kādu smalkāku ēstūzi.

Iekļauts

  • - Avio biļetes Rīga – Bergamo – Rīga
  • - vietu astoņvietīgā mikroautobusā, kur degvielas, stāvvietu un maksas ceļu izdevumi ir jau ierēķināti;
  • - naktsmājas, viesnīcas ar variācijām no divvietīgiem numuriņiem līdz 8 vietīgam apartamentiem;
  • - brokastis viesnīcās, bet jāņem vērā, ka Itāļu brokastis mēdz būt baltmaizes rika, džems un espresso pilīte;
  • - izplānotu un sastādītu maršrutu un, protams, brauciena vadītāju, kurš gatavs dalīties ar gudriem padomiem arī smagākās dienās.

Nav iekļauts

  • - ceļojuma apdrošināšanu;
  • - personīgajiem naudas līdzekļiem, rēķinoties ar cenām nedaudz virs LV;
  • - atbilstošu apģērbu un labu garastāvokli

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc