Pasaules karte

Roadtrips Turcijā

Datums
8. aprīlis - 23. aprīlis, 2022
Cena atkārtotiem klientiem
€1090,-
Cena jauniem klientiem
€1180,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
roadtrips
Ilgums
16 dienas
Nakšņošana
hoteļi, viesu nami, hosteļi, teltis, apartamenti
Izaicinājums ir
viegls

Neaizmirstams piedzīvojums, kura laikā Tu iepazīsi Turciju no visām šīs fantastiskās valsts krāšņākajām pusēm. Spītējot stereotipam par atpūtu pašpasludinātu pieczvaigžņu hoteļu pludmalēs, mēs aptversim lielu daļu šīs valsts brīnumu, pieveicot ar auto aptuveni 3000 km. Kā vienmēr, uzsvars tiks likts uz aktīvo atpūtu un pārgājieniem, bet papildus tam arī veldzēsimies pludmalēs, kalnu upītēs un priežu mežos. Mēs apmeklēsim Stambulu, Alanju, Antāliju un Izmiru. Mēs dosimies pārgājienos Erciyes vulkānā, Ilharas ielejā un paviesosimies divu dienu pārgājienā pasaules slavenajā Līkijas ceļa maršrutā. Mēs brauksim ar auto pa kalnu ceļiem cauri maziem ciematiņiem, kuros reti kad iemaldās auto jaunāki par 1989. gadu un slaidi laidīsim pa modernām autostrādēm cauri visai valstij. Mēs apmeklēsim senās romiešu pilsētu drupas, zemestrīces laikā nogrimušu pilsētu un senās Līkiešu kapenes. Mēs uzkavēsimies Kapadokijā un apmeklēsim Pamukkali, un tas viss komplektā ar ik dienu sastopamiem, elpu aizraujošiem dabas skatiem. Ņem vērā, ka kā jau patiesu piedzīvojumu, šo nevar ierindot komforta braucienu kategorijā, un tieši tādēļ - pievienojies!

Kas sagaidāms:

Transports. Turp un atpakaļ avio, bet uz vietas - īrētas automašīnas.

Dzīvošana. Nakšņojam dažāda līmeņa mitekļos, sākot ar divstāvu gultu hosteļos, īrētiem apartamentiem un beidzot ar parastajām viesnīciņām un, protams savām teltīm.

Ēšana. Brokastis saņemam bonusā savām naktsmītnēm vai arī par to izejvielām parūpēsimies PostNos, savukārt pusdienas un vakariņas pēc pašu ieskatiem – varam tās uz ātru roku uzkost pie veikaliem vai baudīt maltītes krogos.

Distances. Vienas dienas pārgājieni ar atbilstošu ekipējumu. Sagaidāmi 20 – 25 km gari maršruti un, protams, kalni un pauguri, tomēr, ja kāds no pārgājieniem šķitīs par grūtu, varēs atpūsties un pievienoties atbalsta komandai.

Ekipējums. Ceļojumam un pārgājienam nepieciešamās lietas. Katram dalībniekam būs iespēja paņemt līdzi 20 kg nododamu somu, kā arī rokas bagāža. Detalizēts saraksts ar nepieciešamo un vēlamo ekipējumu tiks nosūtīts atsevišķi.

Laikapstākļi. Galvenokārt ļoti karsti, tomēr ik pa laikam mūs, iespējams, pārsteigs kāda lietus šalts.

Iekļauts

 • Avio biļetes Rīga - Turcija – Rīga.
 • Auto īre un visi ar tiem saistītie izdevumi uz vietas.
 • Brokastis piedzīvojuma laikā.
 • Nakšņošana hosteļos, viesnīcās, bungalo, zem klajas debess un teltīs visa piedzīvojuma laikā.
 • Izplānots un sagatavots maršruts.
 • Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu un teicamas atlaides veikalā “Ceļotājs”.
 • Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.

Nav iekļauts

 • Naudas līdzekļiem apskates objektiem aptuveni 120 eur.
 • Naudas līdzekļi papildus aktivitātēm piemēram raftings.
 • Pārtikai un citiem sev vien zināmiem izdevumiem.
 • Izcilu ceļojuma apdrošināšana.

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Mārtiņš Kalnbērziņš

Hiking in Latvia dibinātājs un nu arī PostNos piedzīvojumu organizētājs un braucienu vadītājs. "Esmu ceļotājs ar pamatīgu pieredzi, un vēlos, lai šo brīvības sajūtu, kuru var iegūt pēc izaicinošu pārgājienu, maršrutu un ceļojumu realizēšanas, varētu izjust pēc iespējas vairāk cilvēku." 

Ir jautājumi?
Sameklē Mārtiņu arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc