Pasaules karte

TMB pārgājiens apkārt Monblānam

Datums
29. jūnijs - 13. jūlijs, 2023
Cena atkārtotiem klientiem
€1599,-
Cena jauniem klientiem
€1629,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens
Ilgums
15 dienas
Nakšņošana
teltis, kalnu namiņi un viesnīcas
Dalībnieku vecums
16+
Izaicinājums ir
grūts

Tour du Mont Blanc - viena no “must-do” takām garo distanču pārgājienu cienītājiem, kas apvij Alpu augstāko virsotni Monblānu 170km garumā, dodot iespēju paviesoties trijās Eiropas valstīs (Francija, Itālija, Šveice). Dosimies klasiskā 10 dienu maršrutā izbaudīt alpu pļavas, kalnu takas, mazo ciematiņu viesmīlību un elpu aizraujošus skatus uz pašu Monblānu. Lai iejustos īstu pirmatklājēju ādās, visu dzīvošanai nepieciešamo nesīsim savās mugursomās. Maksimāli izmantosim telts priekšrocības. Pazudīsim no ikdienu rūpju radariem, ēdīsim sieru, dzersim vīnu, baudīsim kalnu svaigo gaisu un pievienosim savā piedzīvojumu CV jaunu ailīti ar paveikto. Pievienojies!

Lai nokļūtu Monblāna pakājē, dosimies pusotru dienu garā ceļā ar ērtu busiņu. Saskaņojot ar PostNos, ir iespēja pievienoties piedzīvojumam Bergamo (Itālija).

Pirms un pēc pārgājiena naktis pavadīsim mīkstās gultās ar baltiem palagiem. Savukārt, kad pēdējais solis būs sperts un 170km garā taka noslēgusies, nosvinēsim to ar īsta šampanieša glāzi vai veldzējoša alus kausu Alpu mekā Šamonī.

Iekļauts

 • Grupas vadītājs
 • Brauciens ar busiņu Rīga - Courmayer (Itālija) - Rīga
 • Degvielas un maksas ceļu izmaksas
 • Nakšņošana viesnīcā, kalnu namiņā un kempingos visa piedzīvojuma laikā
 • PostNos sarūpētas pusdienas un vakariņas
 • Atbalsta busiņa pakalpojumi piedzīvojuma laikā
 • Pārgājiena izplānošana un palīdzība gatavojoties
 • Palīdzība ekipējuma sagādē
 • Dāsnas atlaides lielākajos outdoor veikalos Latvijā
 • Piedzīvojuma iemūžināšana foto

Nav iekļauts

 • Personīgie tēriņi
 • Brokastis pārgājiena laikā
 • Pārtikas izdevumi ārpus pārgājiena
 • Ceļojuma apdrošināšana

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Sandra Juzāne

Sandras, kā jau ģeogrāfa, aicinājums ir mesties izaicinājumu un piedzīvojumu virpulī, lai izzinātu mūsu krāšņo pasauli, sevi pašu un palīdzētu to darīt arī citiem. Viņas kompānijā iespējams ne tikai jutīsies omulīgi pat visskarbākajos apstākļos, bet arī dzirdēt stāstus par dabu un mūsu planētu.

Ir jautājumi?
Sameklē Sandru arī citviet

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc