Biežāk uzdotie jautājumi

Droši. Lielākā daļa mūsu klientu brauc kā solo braucēji. Šī ir burvīga iespēja iepazīties ar cilvēkiem un iegūt jaunus draugus.
Nospiežot pogu "Rezervēt tagad par XXX EUR", atvērsies pieteikuma forma, to aizpildot un nosūtot, mēs saņemam Tavu pieteikumu.Uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi, mēs nosūtam brauciena dienu plānu.
Ja tas apmierina, gaidām Tavus personas datus (vārds, uzvārds, personas kods, telefona numurs, epasta adrese), lai sagatavotu līgumu un rēķinu par ceļojumu.

* līgums nav jāparaksta, tas no klienta un pakalpojuma sniedzēja aizsardzības viedokļa skaitās parakstīts ar brīdi, kad klients veic pirmo iemaksu saskaņā ar rēķinu.
Nē, cena nemainās. Ja brauksi viens, Tev nevajadzēs neko papildus piemaksāt.
Mēs palīdzēsim ar vajadzīgo - ieteiksim, kur un ko labāk iegādāties, kā arī iedosim atlaides kodus mūsu partneru outdoor veikalos https://www.postnos.com/partneri
Pastāv arī nomas iespējas pie PostNos https://www.postnos.com/noma
Pieteikties var līdz tam brīdim, kamēr vēl ir pieejamas brīvas vietas.
Tiklīdz būs savācies minimālais dalībnieku skaits, Tev tiks nosūtīti 2-3 lidojumu varianti un arī tiks paziņots, ar kuru tieši reisu lidos grupas vadītājs/-a. Tev atliks izvēlēties tīkamāko reisu un iegādāties avio biļetes uz to, ka arī paziņot mums par izvēli.
Noteikti, var. Lielākā daļa klientu dodās ar mums pārgajienos, lai iegūt pilnīgi jaunu pieredzi.
Jā, tādu mēs Tev nosūtīsim, saņemot pieteikumu caur mājaslapu, kur var pieteikties atteicīgajam braucienam.
Gatavojoties tuvākiem un vieglākiem braucieniem, aptuveni 3 nedēļas pirms brauciena tiek izveidota kopīga WhatsApp grupa ar visu nepieciešamo informāciju par braucienu - mantu sarakstu, laika apstākļiem, nepieciešamajiem dokumentiem un pārējām detaļām.
Gatavojoties tālākiem un sarezģītākiem braucieniem, papildus minētājai WhatsApp grupai, mēs organizējam zoom video konferenci.
Ja es pieteicies uz kādu no PostNos braucieniem un veicis pirmo maksājumu, varam piedāvāt atlaides pie mūsu partneriem https://www.postnos.com/partneri
Raksti uz 
Ja nav iespējams ieceļot valstī vai nenokomplektējas grupa, tad brauciens tiek pārnest uz citu laiku. Ja Tev neder piedāvātie laiki, tad vari pārnest iemaksāto naudu uz kādu citu braucienu. Ja arī šis neder, tad mēs atgriežam naudu.
Ja atsakies no dalības pats, tad nauda netiek atgriezta.
Mēs iesakām iegādāties apdrošināšanas polisi pret negadījumiem pirms došanās ceļā (trauma, pozitīvs Covid tests, u.c.). Tādā gadījumā, ja notiek kāds negadījums vai citi attaisnojoši apstākļi pirms brauciena, mēs naudu vairs atgriezt nevaram, bet to izdarīs apdrošinātāji. Cenu un kompensējamo summu var precizēt, vēršoties pie apdrošinātājiem.
Parasti apmaksa tiek veikta divos maksājumos.
Pirmā iemaksa - par vietas rezervāciju grupā trīs dienu laikā no līguma saņemšanas un atlikušais maksājums - divus mēnešus pirms brauciena, kuru pēc iepriekšējas norunas var sadalīt arī vairākos maksājumos.

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc