Uzņēmumiem

PostNos aicina tavu uzņēmuma komandu doties piedzīvojumā kopā ar mums. Piedzīvojums pie dabas ir teicama alternatīva ierastajai korporatīvajai ballītei! Mēs esam sagatavojuši trīs dažāda līmeņa izaicinājumu programmas, lai dotu iespēju izvēlēties starp sev atbilstošāko. Sākot ar pavisam vienkāršu pārgājienu pie dabas un omulīgu pikniku meža nometnē un beidzot ar patiešām īstu izaicinājumu, kas liks kārtīgi papūlēties. Piesakies un saņem specializēto piedāvājumu tieši savai uzņēmuma komandai atbilstoši dalībnieku skaitam un piedzīvojuma specifikācijai. 

Pārgājiena izaicinājums, sākot no 450 eur.
Pasākuma apraksts - Piedzīvojuma laikā  būs iespēja kārtīgi izstaigāties dabā un izbaudīt omulīgu pikniku. Pārgājiens būs atbilstoši saskaņotajam maršrutam, bet PostNos komanda parūpēsies par meža nometni un cienastu. 
Maršruts un distance - piedāvājumā ir daudz, dažādi maršruti, kurus piedāvāsim pēc pieteikuma saņemšanas un vēlmju noskaidrošanas. Sakot ar 3 - 7 km gariem iekārtotiem pārgājienu maršrutiem un beidzot ar 40 km gariem izaicinājumiem. 
Laika limits- atkarīgs no izvelētā maršruta. Esam gatavi arī divu un vairāku dienu piedzīvojumiem. 
Grūtības pakāpa - no vieglas līdz grūtai un izaicinošai, atkarībā no izvēlētā maršruta.
Izmaksas- līdz 8 dalībniekiem 450 eur, līdz 15 dalībniekiem 700 eur, virs 15 dalībniekiem - 40 eur par katru dalībnieku. 
Izmaksās iekļauts izplānots un sagatavots maršruts, iekārtota meža nometne ar nojumi un ugunskuru,  uz uguns gatavota maltīte, viss nepieciešamais maltītes ieturēšanai, piedzīvojuma vadītājs, pavārs/nometnes darbinieks. 
Papildus iespējas - PostNos transports, izvērstāka cienasta ēdienkarte, papildus aktivitātes pasākuma noslēgumā, viesu nams nakšņošanai.
Azimuta izaicinājums uzņēmumam, sākot no 650 eur
Pasākuma apraksts - Dalībnieki tiks sadalīti komandās. Azimuta spēles būtība ir ieturēt pārgājiena laikā precīzu azimutu, neizmantojot palīgierīces - telefonu, gps, karti, kompasu. Ļauties tikai savām maņām un ieklausīties sevī. Pirms spēles sniegsim padomus un  instruktāžu. Gadījumā, ja komanda spēles gaitā kļūdīsies,  mēs parūpēsimies, lai visi spēles dalībnieki tiktu izcelti ārā no meža un evakuēti uz nometni. 
Maršruts un distance - piedāvājumā ir vairākas spēles norises vietas ar dažādām distancēm. 
Laika limits- atkarīgs no izvelētā maršruta. Esam gatavi arī divu un vairāku dienu piedzīvojumiem. 
Grūtības pakāpē -  no vidējs līdz grūts, atkarībā no izvēlētā maršruta.
Izmaksas- līdz 8 dalībniekiem 650 eur, līdz 15 dalībniekiem 900 eur virs 15 dalībniekiem - 60 eru/ par katru dalībnieku. 
Izmaksās iekļauts :Izplānots spēles poligons, iekārtota meža nometne ar nojumi un ugunskuru, uz uguns gatavota maltīte, viss nepieciešamais maltītes ieturēšanai, piedzīvojuma vadītājs, pavārs un nometnes palīgi, transports dalībnieku izvadāšanai mežā. 
Papildus iespējas - PostNos transports, izvērstāka cienasta ēdienkarte, papildus aktivitātes pasākuma noslēgumā, viesu nams nakšņošanai 
Piedzīvojuma izaicinājums  no 800 eur
Pasākuma apraksts - Piedzīvojums ir tad, kad nokļūsti neierastās situācijas, nezini kas tevi sagaida aiz nākamā līkuma un pats galvenais esi gatavs pieveikt jebkuras grūtības un izkacinājumus.  Sastādot šo programmu mēs būsim parūpējušies par to, lai tu nogurtu, izmirktu, nokarstu un iespējams arī pasaltu. Atbilstoši gadalaikam un videi būs  jāpieveic dažādi šķēršļi un uzdevumi. Protams, tas viss notiks kopā ar pieredzējušu PostNos piedzīvojumu vadītāju, lai neskatoties uz augsto grūtības pakāpi tomēr viss būtu maksimāli droši. 
Maršruts un distance - piedāvājumā ir dažādas maršruti un piedzīvojuma norises vietas, kuras saskaņosim ar katru uzņēmumu atsevišķi. 
Laika limits- atkarīgs no izvelētā maršruta. Esam gatavi arī divu un vairāku dienu piedzīvojumiem. 
Grūtības pakāpe  no grūtas līdz ļoti grūtai, atkarībā no izvēlētā maršruta.
Izmaksas - līdz 8 dalībniekiem 800 eur, līdz 15 dalībniekiem 1275 eur, virs 15 dalībniekiem - 75 eur par katru dalībnieku. 
Izmaksās iekļautsizplānots piedzīvojuma maršruts ar sagatavotiem šķēršļiem un uzdevumiem, iekārtota meža nometne ar nojumi un ugunskuru,  uz uguns gatavota maltīte,  viss nepieciešamais maltītes ieturēšanai,  piedzīvojuma vadītājs, pavārs un nometnes palīgi, evakuācijas transports.
Papildus iespējas - PostNos transports, izvērstāka cienasta ēdienkarte, papildus aktivitātes pasākuma noslēgumā, viesu nams nakšņošanai.

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc