Pasaules karte

Lielā Lāča taka Somijā

Datums
14. septembris - 21. septembris, 2023
Cena atkārtotiem klientiem
€829,-
Cena jauniem klientiem
€859,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens
Ilgums
8 dienas
Nakšņošana
teltis, meža namiņi, viesu nams
Izaicinājums ir
vidējs

Gada piedzīvojumu plāns nevar tik izpildīts, ja nav nosoļota populārākā Somijas pārgājienu trase “Lielā Lāča taka” (Karhunkierros TrailOulankas Nacionālajā parkā. Viena no krāšņākajām un tajā pašā laikā civilizētākajām pārgājienu takām Somijā. Takas kopējais garums ir 82 km, bet, lai to izbaudītu pa īstam, veltīsim tai nepilnas 5 pārgājiena dienas. Krāšņie dabas skati, klinšainās ainavas, iespaidīgākie ūdenskritumi Somijā un takas sākums tieši pie Polārā loka zīmes, ir teicama pasākuma norises vietas vizītkarte. Neslavēsim lieki Somijas dabu, jo tā ir fantastiska, bet uzsvērsim to, ka ceļā dosimies sezonas sākumā, cerot uz odu, knišļu un sev līdzīgo ceļinieku spēcīgu samazinājumu. Nakšņosim teltīs un vajadzības gadījumā trases namiņos, pārtiku nesīsim līdzi un baudīsim, baudīsim, baudīsim dabu! Ceļā dosimies ar busiņu un, pēc trases pieveikšanas, vakarēsim un atpūtīsimies nelielā viesu namiņā, lai visu nogurumu un ceļa putekļus atstātu īstā somu saunā. Savā būtībā ļoti vienkāršs, jauks un baudpilns pasākums īstiem dabas mīļiem.

Kā arī šis pārgajiens būs īsts saldais ēdiens ikvienam makšķerniekam. Noķerto lomu vakarā varēs pagatavot uz uguns un ar to palutināt komandas biedrus. 

Tev patiks!

Iekļauts

 • Grupas vadītājs
 • Pārgājiena izplānošana un palīdzība gatavojoties
 • Brauciens ar busiņu Rīga - Hutajarvi - Rīga
 • Prāmja biļetes Tallina - Helsinki - Tallina
 • Nakšņošana viesunamā ar pirti pārgājiena noslēgumā
 • Visas ēdienreizes pārgājiena laikā
 • Palīdzība ekipējuma sagādē
 • Dāsnas atlaides lielākajos outdoor veikalos Latvijā
 • Dāvaniņa no PostNos
 • Piedzīvojuma iemūžināšana foto

Nav iekļauts

 • Personīgie tēriņi
 • Pārtikas izdevumi ārpus pārgājiena
 • Ceļojuma apdrošināšana

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Sandra Juzāne

Sandras, kā jau ģeogrāfa, aicinājums ir mesties izaicinājumu un piedzīvojumu virpulī, lai izzinātu mūsu krāšņo pasauli, sevi pašu un palīdzētu to darīt arī citiem. Viņas kompānijā iespējams ne tikai jutīsies omulīgi pat visskarbākajos apstākļos, bet arī dzirdēt stāstus par dabu un mūsu planētu.

Ir jautājumi?
Sameklē Sandru arī citviet

Citi braucieni uz šo galamērķi

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc