Pasaules karte

Piedzīvojums Sicīlijā

Datums
30. aprīlis - 7. maijs, 2024
Cena atkārtotiem klientiem
Izpārdots €1499,-
Cena jauniem klientiem
€1499,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
roadtrips un pārgājieni
Ilgums
8 dienas
Nakšņošana
apartamenti, viesnīcas, hosteļi
Izaicinājums ir
vidējs

Sicīlija viennozīmīgi ir Itālijas krāšņākā sala, saukta arī par Vidusjūras sirdi. Tieši tāpēc, lai to iepazītu pēc iespējas tuvāk un atrastu pat vistālākajos nostūros slēptās pērles, dosimies neaizmirstamā braucienā ar busiņu apkārt visai salai.

Mēs metīsimies intensīvā un daudzveidīgā piedzīvojumā, lai apmeklētu tādas pasaulslavenas pilsētas kā Palermo, Katāniju, Sirakūzas, Cefalu un Trapani, taču iegriezīsimies arī mazāk zināmos, bet ne mazāk apburošos, nomaļos ciematiņos. Iesim krāšņos pārgājienos, lai vērotu unikālu dabu rezervātos, jūras šalku pavadībā, gozēsimies dienvidu saulē labākajās pludmalēs un peldēsimies siltajos, tirkīzzilajos Vidusjūras ūdeņos. Baudīsim Itālijas vēsturi un kultūru caur gadsimtiem, apmeklējot arheoloģiskos parkus, katakombas, katedrāles un šarmantas pilsētiņas un to tirgus. Rītus iesāksim ar izcilu Itāļu espresso, pusdienās baudīsim svaigas jūras veltes, bet vakariņās labākās pastas un Siciliana picas, to visu uzdzerot ar gardiem vīniem.

Savukārt saldajā ēdienā mūs sagaida Eiropas augstākais vulkāns Etna (3357m), kura krāterus šoreiz iekarot būs pa spēkam ne tikai pieredzējušiem pārgājienu entuziastiem, bet arī iesācējiem.

Sāc vasaru laicīgi un pievienojies galvu reibinošam piedzīvojumam Sicīlijā!

Iekļauts

 • Grupas vadītājs
 • Aviobiļete turp/atpakaļ uz Sicīliju (tiešais reiss, ar bagāžu)
 • Visi transporta izdevumi
 • Visas naktsmītnes atrodoties Sicīlijā
 • Visas ieejas maksas apskates objektos un nacionālajos parkos
 • Ēšana (brokastis)
 • Pārgājiena izplānošana un palīdzība gatavojoties
 • Palīdzība ekipējuma sagādē
 • Atlaides lielākajos outdoor veikalos Latvijā
 • Piedzīvojuma iemūžināšana foto

Nav iekļauts

 • Pārtikas izdevumi (Pusdienas/Vakariņas)
 • Pacēlājs/džips, ja izvēlēsies nekāpt Etnā saviem spēkiem
 • Covid tests, ja nepieciešams
 • Ceļojuma apdrošināšana

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Sandra Juzāne

Sandras, kā jau ģeogrāfa, aicinājums ir mesties izaicinājumu un piedzīvojumu virpulī, lai izzinātu mūsu krāšņo pasauli, sevi pašu un palīdzētu to darīt arī citiem. Viņas kompānijā iespējams ne tikai jutīsies omulīgi pat visskarbākajos apstākļos, bet arī dzirdēt stāstus par dabu un mūsu planētu.

Ir jautājumi?
Sameklē Sandru arī citviet

Citi braucieni uz šo galamērķi

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc