Pasaules karte

Santiago ceļš no Porto

Datums
12. maijs - 26. maijs, 2023
Cena atkārtotiem klientiem
Izpārdots €1579,-
Cena jauniem klientiem
€1599,-
Pasaules karte

Ieskats

Izaicinājuma veids
pārgājiens
Ilgums
15 dienas
Nakšņošana
viesnīcas, apartamenti, hosteļi, albergi
Dalībnieku vecums
no 16 g.v.
Izaicinājums ir
vidējs

Katrs, kurš ir veicis kādu no Santiago ceļiem vai to posmiem, novēl šo pieredzi iegūt ikvienam. Svētceļnieku takas vijas uz Santiago de Compostela no visiem Eiropas nostūriem, bet viens no iecienītākajiem un krāšņākajiem ceļiem ir “Portugues way”, kas sākas Lisabonā un beidzas Santiago de Compostela centrālajā laukumā. Ne velti tieši šajā ceļā pasaules slavenais rakstnieks Paulu Koeljo ir guvis iedvesmu.

Mēs dosimies 12 dienu ilgā un 280 km garā ceļā no Porto uz Santiago de Compostela, izmantojot tā saucamo piekrastes ceļu jeb “Coastal way” un Tui pilsētā pievienojoties klasiskajam “Portugues way”.

Portugāļu pilsētu labirinti, mazi zvejnieku ciematiņi un Spānijas senās vecpilsētas mīsies ar varenu Atlantijas okeānu viļņu apskalotām klints kraujām, smilšainām pludmalēm, straujām upēm un kalnu takām. Pusi ceļa mēs soļosim gar Atlantijas okeāna krastu līdz sasniegsim Spānijas robežu un dosimies zemes vidienē - Galīsijā. Lai arī katru dienu mums būs kājām jāpieveic cienījami attālumi no 16 līdz pat 35 km, tomēr atliks arī laiks izjust dabas ainavas un ciematiņu gaisotni. Mēs priecāsimies par sauli, vēju un lietu, apbrīnosim saulrietus un saullēktus, bet naktīs saskaitīsim zvaigznes. Mēs sauksim "Buen camino!" visiem citiem ceļiniekiem un gremdēsimies pārdomās soļojot savu “camino”.

Pārgājiena laikā nakšņosim ērtās viesnīcās, taču, lai sajustos kā īsti svētceļnieki, kādu nakti pavadīsim arī autentiskā albergā. Savukārt ceļojuma izskaņā, baudīsim pelnītu atpūtu Porto.

Iekļauts

 • Grupas vadītājs
 • Aviobiļete turp/atpakaļ uz Porto (ar bagāžu, tiešais lidojums)
 • Sabiedriskā transporta vai transfēru izdevumi
 • Autobuss no Santiago de Compostela uz Porto
 • Visas naktsmītnes
 • Svētceļnieku pases, kuras apliecinās to, ka esam veikuši ceļu
 • Ēšana (brokastis) pārgājiena laikā
 • Pārgājiena izplānošana un palīdzība gatavojoties
 • Palīdzība ekipējuma sagādē
 • Dāsnas atlaides lielākajos outdoor veikalos Latvijā
 • Piedzīvojuma iemūžināšana foto

Nav iekļauts

 • Pārtikas izdevumi (Pusdienas/Vakariņas)
 • Apskates objekti un aktivitātes Porto
 • Covid tests, ja nepieciešams
 • Ceļojuma apdrošināšana

Ņem vērā!

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?" Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā!

Sazinies ar mūsu piedzīvojumu ekspertu

Sandra Juzāne

Sandras, kā jau ģeogrāfa, aicinājums ir mesties izaicinājumu un piedzīvojumu virpulī, lai izzinātu mūsu krāšņo pasauli, sevi pašu un palīdzētu to darīt arī citiem. Viņas kompānijā iespējams ne tikai jutīsies omulīgi pat visskarbākajos apstākļos, bet arī dzirdēt stāstus par dabu un mūsu planētu.

Ir jautājumi?
Sameklē Sandru arī citviet

Citi braucieni uz šo galamērķi

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ceļam

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

Ienāc blogā

Vai arī

atrodi savu izaicinājumu pēc